Grad:
Karlovac
Godina:
34
Rast:
178
Težina:
88
Nati:
Bulgarian
Bust:
AA
Najava:
Dobro došli na PlayfulKaylin profil! Ja sam Alina, 34 godišnja žena koja traži vezu s nekim posebnim. Ja sam slobodna duša koja se voli zabavljati i iskoristiti svaki dan. Ja sam otvorena, pustolovna osoba koja uživa isprobavati nove stvari i istraživati ​​nova mjesta. Ja sam ekstrovert koji se voli družiti i okružiti se pozitivnim ljudima. Ja sam osoba otvorenog uma koja voli učiti i otkrivati ​​nove kulture i iskustva. Aktivna sam osoba koja voli biti u formi i zdrava. Uživam u trčanju, plivanju, jogi i bavljenju sportom. Ja sam ljubitelj životinja koji voli provoditi vrijeme sa svojom mačkom i psom. Ja sam strastvena osoba koja se voli izražavati kroz umjetnost. Ja sam ljubitelj glazbe koji voli pisati i svirati glazbu. Također sam strastveni čitatelj koji voli pobjeći u dobru knjigu. Ja sam neovisna žena koja voli postavljati ciljeve i postizati ih. Ja sam kreativna osoba koja svoju kreativnost voli izražavati kroz slikanje, fotografiju i pisanje. Ja sam vrijedan radnik koji voli postavljati izazove. Tražim nekoga tko dijeli slične interese i vrijednosti.Netko tko voli istraživati ​​i isprobavati nove stvari. Netko tko je strpljiv i pun razumijevanja. Netko tko je ljubazan i pruža podršku. Netko tko je spreman biti moj partner u zločinu. Ako mislite da bismo mogli biti par, nemojte se ustručavati posegnuti i započeti razgovor. Veselim se vašem odgovoru!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Alina  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 523
Pošalji SMS