Grad:
Imotski
Godina:
47
Rast:
150
Težina:
85
Nati:
Lithuanian
Bust:
Like melons
Najava:
Pozdrav, moje ime je Cosima i uzbuđen sam što mogu s vama podijeliti sve divne stvari koje me čine takvima kakav jesam. Prvo, počnimo s mojim izgledom. Blagoslovljena sam prirodnom ljepotom - dugom tamnom kosom, zadivljujućim smeđim očima i osmijehom koji može osvijetliti svaku prostoriju. Moja je figura ženstvena i s oblinama na svim pravim mjestima, zbog čega se glave okreću kamo god idem. Ali ono što me uistinu izdvaja je moja osobnost. Dobrog sam srca, empatičan i uvijek spreman poslušati one kojima je to potrebno. Moj smisao za humor je zarazan i može uljepšati čak i najtmurnije dane. Imam strast za avanturama i volim isprobavati nove stvari - od planinarenja kroz planine do isprobavanja egzotičnih kuhinja.Međutim, također cijenim mirne noći uz gledanje filmova ili maženje uz dobru knjigu. Cijenim iskrenost i komunikaciju u bilo kojoj vezi - bilo da je prijateljska ili romantična. Povjerenje mi je važno kao i uzajamno poštivanje međusobnih vrijednosti i uvjerenja. Sveukupno, vjerujem da ljepota dolazi iznutra - radi se o tome da budete sigurni u to tko jeste dok neprestano nastojite biti bolji svaki dan. I to je upravo ono što ćete naći kada me upoznate - lijepu ženu izvana i iznutra, spremnu na sve što vam život sprema!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Cosima  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 317
Pošalji SMS