Grad:
Samobor
Godina:
35
Rast:
178
Težina:
67
Nati:
Albanian
Bust:
38
Najava:
Bok, moje ime je Blanche i uzbuđen sam što se mogu predstaviti svim dečkima i muškarcima na ovom prostitutke-split.net. Ja sam žena koja uživa u životu i želi ga podijeliti s nekim posebnim. Smatram se neovisnom osobom koja cijeni iskrenost, poštovanje i ljubaznost u vezi. Fizički sam visok 5'6, duge tamne kose i safirnih očiju. Moje obline su na svim pravim mjestima, a moj osmijeh će vas rastopiti. Moda je nešto što me jako zanima – uživam oblačiti se u trendi odjeću u kojoj se osjećam samopouzdano i elegantno. U slobodno vrijeme volim istraživati ​​nova mjesta, blizu i daleko – putovanja su definitivno jedna od mojih strasti! Također se smatram strastvenim čitačem – provođenje sati čitajući knjige različitih autora ili popularne romane uvijek me čini ispunjenim. Ipak, kada je riječ o vježbanju ili znojenju u teretani – računajte i na mene! Važno mi je da ostanem u formi i zdrav. Radim kao stručnjak za ljudske resurse u poznatoj tvrtki. Moj je posao često brz, ali mi također omogućuje dobru ravnotežu između posla i privatnog života. Održavanje društvenog života izvan posla također je važno – druženje s prijateljima uz užinu ili piće nakon posla neki su od primjera stvari koje život čine zanimljivim! Kada je riječ o tome što očekujem od potencijalnog partnera, ove su kvalitete za mene ključne: iskrenost, humor, inteligencija, suosjećanje - netko tko dijeli slične vrijednosti bio bi idealan! Komunikacija je ključna uz uzajamno poštovanje - ulaganje napora za emocionalno blagostanje jedno drugoga. Općenito, ako tražite strastvenu ženu koja se voli dotjerivati, a da se ne shvaća previše ozbiljno dok je fizički spremna - ne tražite dalje od [KEYPART -4]! Jedva čekam da te bolje upoznam!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Blanche  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 532
Pošalji SMS