Grad:
Novska
Godina:
43
Rast:
182
Težina:
52
Nati:
Latvian
Bust:
Large
Najava:
pozdrav! Ja sam Elsa i u potrazi sam za otkrivanjem vlastite izvedbe happily ever after. Ja sam energična i živahna osoba koja izvlači neizmjerno zadovoljstvo u veselju, izvanrednom provodu i istraživanju novih stvari. U susretu s novim osobama iskreno uživam jer sam prilično društven. Moj poziv je moja strast, ali također cijenim kvalitetno provođenje vremena sa svojim najdražima. Putovanje je jedna od mojih istinskih strasti; donosi mi neizmjernu radost uroniti u različite kulture i posjetiti nepoznata mjesta. Otvorenog uma, uvijek tražim prilike da proširim svoje znanje. Oni koji cijene jednostavne životne radosti i pristupaju mu s entuzijazmom, uistinu me osvajaju. Održavanje aktivnog načina života igra ključnu ulogu u mom postojanju; aktivnosti kao što su trčanje, vožnja bicikla i plivanje pomažu mi u održavanju forme i snage. Životinje zauzimaju posebno mjesto u mom srcu, posebno dvije voljene mačke koje su dio mog života. Osim toga, posjećivanje koncerata glazbe uživo donosi mi veliko zadovoljstvo kao predanom ljubitelju glazbe. U potrazi za nekim tko posjeduje dobronamjernost, suosjećanje i pouzdanost; netko autentičan s prizemljenom prirodom bio bi idealan spoj za mene - ambiciozna osoba koja samouvjereno prihvaća izazove dok pokazuje zrelost s jasnim životnim težnjama. Čvrsto vjerujem u moć ljubavi i snažno žudim pronaći nekoga tko je spreman za pošten stav predana veza. Netko tko je voljan biti ranjiv, iskren i riskirati. Tražim partnera koji je posvećen tome da naša veza napreduje. Ako vam se ovo dopada, ne ustručavajte se predstaviti se! Željno očekujem da ću vas upoznati i upustiti se u nevjerojatno putovati zajedno.


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Elsa  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 621
Pošalji SMS