Grad:
Zadar
Godina:
59
Rast:
155
Težina:
91
Nati:
British
Bust:
E
Najava:
Dobro došli na profil za upoznavanje DollsSweet! Ja sam energična, strastvena žena koja se voli zabavljati i uživati ​​u životu. Tražim nekoga tko dijeli moj entuzijazam za život i uživa provoditi vrijeme sa mnom. Sjajno slušam i uvijek sam spreman za dobar razgovor. Također sam vrlo druželjubiva i uživam upoznavati nove ljude i sklapati nova prijateljstva. Pomalo sam romantičan u srcu i vjerujem u pravu ljubav. Ja sam vrijedan profesionalac sa sjajnom karijerom koja mi je velika strast. Tražim nekoga tko je pokretan i motiviran u vlastitom životu. Volim putovati i istraživati ​​svijet. Uvijek sam spreman za spontanu avanturu ili vikend bijeg. Također sam veliki obožavatelj boravka na otvorenom i uživam u kampiranju, planinarenju i vožnji kajakom. Brižan sam i suosjećajan i tražim nekoga tko je ljubazan i pažljiv. Vjeran sam prijatelj i sjajan slušatelj. Pomalo sam gurman i volim isprobavati nove restorane i istraživati ​​različite kulture kroz hranu. Također sam obožavatelj likovne umjetnosti i rado idem u umjetničke galerije i muzeje. Odlično kuham i volim isprobavati nove recepte.Pomalo sam zaljubljenik u fitness i uvijek tražim nove načine da ostanem zdrav. Veliki sam pobornik iskrenosti i otvorene komunikacije i tražim nekoga tko je iskren i otvoren sa mnom. veliki sam obožavatelj glazbe i uvijek sam u potrazi za novim bendovima i izvođačima koje bih mogao pogledati. Također sam obožavatelj knjiga i uvijek čitam nešto novo. Tražim nekoga s kim ću podijeliti svoj život i izgraditi trajnu vezu. Otvoren sam za bilo koju rasu, vjeru i kulturu i tražim nekoga tko je otvorenog uma i prihvaća. Tražim nekoga tko je prizeman i može cijeniti jednostavne stvari u životu. Ako mislite da ste to vi, povežimo se i vidimo kamo stvari idu.


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Dina  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 600
Pošalji SMS