Grad:
Orahovica
Godina:
36
Rast:
150
Težina:
95
Nati:
German
Bust:
38
Najava:
Lijep pozdrav! Ja sam Pricklyfarah, živahna, odlučna i opuštena žena koja traži nekoga posebnog s kim bih podijelila svoj život. Ljubitelj sam životinja i imam dvije mačke koje obožavam. Ja sam neovisna žena koja cijeni jednostavne stvari u životu. Veliki sam ljubitelj glazbe i uvijek sam za spontani plesni tulum.Sjajno slušam i uvijek sam željan naučiti nešto novo. Ja sam strastvena osoba s velikim smislom za humor. Tražim nekoga tko je samopouzdan, ljubazan i otvoren za nova iskustva. Netko tko se voli smijati i može prihvatiti šalu. Netko tko je spreman izaći iz svoje zone udobnosti i isprobati nove stvari. Tražim nekoga tko je strastven prema životu i voljan se posvetiti značajnoj vezi. Ja sam otvorena osoba koja voli istraživati ​​nova mjesta i isprobavati nove stvari. Pustolovna sam osoba koja voli putovati i istraživati ​​nove kulture. Strastveni sam čitač i uživam u učenju novih stvari. Ja sam ambiciozna osoba koja voli postavljati izazove i postići svoje ciljeve. Također jako vjerujem u odvajanje vremena za opuštanje i uživanje u životu. Ja sam neovisna žena koja voli imati kontrolu nad svojim životom. Rizična sam osoba koja voli pomicati granice i prihvaćati nove izazove. Ja sam osoba otvorenog uma koja vjeruje u međusobno poštovanje, povjerenje i komunikaciju u vezi. Ja sam velikodušna osoba i volim se ljubazno odnositi prema svom partneru. Tražim nekoga tko je otvoren i iskren, nekoga tko se može nositi s neovisnom ženom, a da ga se ne zastraši. Netko tko je voljan uložiti truda i vremena da naš odnos funkcionira. Netko tko je strastven prema životu i voli istraživati ​​nova mjesta i kulture. Ako ovo zvuči kao ti, onda me definitivno zanima da te bolje upoznam.


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Irene  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 367
Pošalji SMS