Grad:
Novi Marof
Godina:
60
Rast:
153
Težina:
75
Nati:
French
Bust:
You will like my knockers
Najava:
Bok dečki! Moje ime je Aurelia i uzbuđen sam što vam se mogu predstaviti. Kao slobodna žena, vjerujem da bi život trebao biti zabavan i pun avanture, pa tražim nekoga tko dijeli isti način razmišljanja i vrijednosti. Prvo, dopustite mi da vam kažem nešto o sebi. Porijeklom sam iz malog mjesta na selu, ali sada živim u gradu. Prijatelji bi me opisali kao dobrodušnog, duhovitog i spontanog. Volim nasmijavati ljude i uživati ​​u jednostavnim stvarima u životu. Jedna od mojih najvećih strasti su putovanja. Nema ništa bolje od istraživanja novih kultura i gledanja svjetskih čuda. Do sada sam posjetio mnoga mjesta poput Japana, Tajlanda, Australije, Španjolske i Italije, a još ih ima na mom popisu. U slobodno vrijeme uživam u planinarenju i kampiranju s prijateljima; postoji nešto katarzično u tome biti u prirodi bez ikakvih smetnji osim prekrasnog krajolika.Kod kuće ćete me obično naći ušuškanog s dobrom knjigom ili pretjerano gledajući Netflixove emisije ako mi posao ne oduzima većinu vremena. Radim kao inženjer zaštite okoliša (nemojte se bojati) nije tako zastrašujuće kao zvuči kao! To je prilično isplativ posao u kojem je vaš krajnji cilj pomoći poboljšati kvalitetu života ljudi pružanjem sigurnih načina za upravljanje otpadom/zagađenjem jer ekološki održiv život nije dobar samo za majku prirodu, već i za naše buduće generacije. Što tražim? Netko tko je dovoljno samouvjeren da me izazove intelektualno, ali dovoljno osjetljiv da me razumije emocionalno. Humor je važan; moramo se moći zajedno smijati životnim usponima i padovima. Na kraju mi ​​dopustite da dodam da je ljubav pronaći nekoga s kim možete ostarjeti stvarajući neprocjenjive uspomene na svakom koraku. Dakle, ako mislite da bismo mogli biti par, zašto onda ne iskoristiti tu priliku? Volio bih čuti vaše mišljenje!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Aurelia  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 524
Pošalji SMS