Grad:
Novi Marof
Godina:
21
Rast:
178
Težina:
75
Nati:
Slovak
Bust:
Small(A)
Najava:
Pozdrav, cijenjeni članovi zajednice Delfina! Ja sam Delfina i mlada sam dama u 21s iz prekrasnog grada Novi Marof. Donosi mi neizmjernu radost biti dio ove zajednice, jer težim povezivanju s istomišljenicima koji imaju suosjećajna srca i slične interese. Moju osobnost definiraju samopouzdanje i samopouzdanje, dok iskrenost, odanost i učinkovita komunikacija imaju veliku vrijednost u svakoj vezi. Moja živa priroda cvjeta u ushićenju; bilo da se radi o istraživanju prirode ili kušanju novih jela u lokalnim restoranima, računajte na mene! Fitnes je jedna od mojih strasti - održavanje zdravog načina života kroz tjelesnu aktivnost i hranjiv izbor hrane izuzetno mi je važno. Međutim, to ne znači da ne uživam u povremenim osjećajima krivnje; pizza je slučajno moja slabost. Kreativnost teče mojim venama; stvaranje kratkih priča i poezije donosi mi neizmjerno zadovoljstvo. Zagonetne misterije i psihološki trileri osvajaju me kad je književnost u pitanju.Što se glazbe tiče, za moj ukus nema granica - od bezvremenskih rock klasika do očaravajućih indie pop melodija, uvijek nešto odzvanja iz mog zvučnog sustava. U potrazi za partnerom smijeh mi je neizostavan - netko tko mi bez napora izmami osmijeh na lice. Izvrsne komunikacijske vještine u kombinaciji s avanturističkim duhom osobine su koje su u skladu s onim što tražim od suputnika. Dok fizička privlačnost ima značaj, za mene su ljubaznost i poštovanje prema drugima na prvom mjestu. U biti, željno očekujem da ću upoznati istinske pojedince koji život prihvaćaju sa žarom i entuzijazmom za nova iskustva. Ako vjerujete da bismo mogli uspostaviti izvanrednu vezu, slobodno nam se obratite porukom!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Delfina  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 672
Pošalji SMS