Grad:
Vrbovsko
Godina:
29
Rast:
189
Težina:
61
Nati:
Czech
Bust:
You will like my boobs
Najava:
Pozdrav! Moje ime je Rimma Uzbuđen sam što sam ovdje na ovom prostitutke-split.net. Reći ću vam nešto o sebi. Prvo, sigurna sam u svoju kožu i prihvaćam svoju prirodnu ljepotu. Moje upečatljive oči boje lješnjaka često dobivaju komplimente, kao i moju dugu kovrčavu kosu koja mi pada niz leđa. Ponosim se održavanjem zdravog načina života, zbog čega izgledam i osjećam se sjajno. Imam živahnu osobnost i uživam nasmijavati druge. Bilo da pričam viceve ili sam glup, volim unositi sreću u živote ljudi. Također sam inteligentan i mogu voditi smislene razgovore o raznim temama. Što se tiče hobija, volim glazbu i volim pjevati u slobodno vrijeme. Bitno mi je da sam kreativan, pa su slikanje i crtanje također aktivnosti koje me vesele. Sve u svemu, vjerujem da prava ljepota dolazi iz dobrote, suosjećanja i inteligencije, a to su osobine koje nekoga čine doista privlačnim. Ako tražite nekoga tko utjelovljuje unutarnju i vanjsku ljepotu, ne tražite Rimma.


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Rimma  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 554
Pošalji SMS