Grad:
Vrbovsko
Godina:
35
Rast:
176
Težina:
57
Nati:
Ukrainian
Bust:
Medium(B)
Najava:
Tražite neovisnu, zabavnu i avanturističku djevojku? Ne tražite dalje! Ja sam Xenia i ovdje sam da vas oborim s nogu! Ja sam djevojka slobodnog duha koja voli istraživati ​​i isprobavati nove stvari. Strastven sam prema prirodi i uživam u planinarenju i kampiranju. Također sam veliki obožavatelj glazbe, posebno klasičnog rocka i jazza. Uvijek sam spreman za dobar jam session! Ja sam otvorena osoba koja voli sudjelovati u smislenim razgovorima. Također sam izvrstan slušatelj i uvijek sam željan naučiti nešto novo. Studentica sam i trenutno studiram psihologiju.Obrazovanje mi je važno i uvijek tražim načine da proširim svoje znanje. Ja sam odana i brižna osoba koja ima puno ljubavi za dati. Tražim nekoga tko dijeli iste interese i vrijednosti kao ja. Nadam se da ću pronaći nekoga s kim se mogu povezati na dubljoj razini i tko će biti uz mene u dobru i u zlu. Ako mislite da bismo bili dobar spoj, ne ustručavajte se poslati mi poruku! Veselim se upoznati te.


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Xenia  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 355
Pošalji SMS