Grad:
Samobor
Godina:
32
Rast:
183
Težina:
77
Nati:
Italian
Bust:
Super Nice
Najava:
Bok, ja sam Elenanuti i uzbuđena sam što se mogu predstaviti na ovom prostitutke-split.net. Ja sam djevojka koja voli život, voli se zabavljati i uvijek je u potrazi za novim iskustvima. Dopustite mi da vam kažem nešto o sebi. Ja sam kreativna osoba koja uživa u izražavanju kroz umjetnost. Volim slikati i crtati i svoje slobodno vrijeme često provodim stvarajući nešto novo. Kad nisam umjetnički nastrojen, obično me možete naći kako čitam dobru knjigu ili gledam film. Zanima me mnogo različitih žanrova, tako da imam prilično eklektičnu zbirku omiljenih. Jedna od mojih najvećih životnih strasti je priroda. Nema ničeg osvježavajućeg od osjećaja sunca na koži i slatkog mirisa svježeg cvijeća. Kad god je to moguće, pokušavam izaći vani i uživati ​​u svoj ljepoti koju svijet nudi. Naravno, nitko nije savršen, a ja imam mana. Na primjer, ponekad znam biti previše rezerviran kada upoznajem nove ljude. To nije zato što ne volim druženje; samo mi treba malo vremena da se osjećam ugodno u društvu stranaca. Kada je riječ o vezama, povjerenje i iskrenost su mi najvažniji. Ove vrijednosti čine temelj svakog uspješnog partnerstva, romantičnog ili drugog. Osim toga, važno je međusobno uvažavanje - davanje osjećaja da smo cijenjeni malim djelima ili gestama mnogo mi znači. Na kraju - što tražim na ovom prostitutke-split.net? Pa, netko tko dijeli moje vrijednosti bio bi sjajan - mora biti ljubazan i pun poštovanja - ali također ima vlastite strasti koje želi istražiti s drugom osobom! Netko s kim možemo izgraditi vlastiti mali svijet pun zabavnih uspomena :)I tako, eto ga: to je Elenanuti! Ako mislite da bismo mogli biti spoj stvoren na nebu, ne ustručavajte se kontaktirati!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Anna  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 660
Pošalji SMS