Grad:
Makarska
Godina:
20
Rast:
184
Težina:
94
Nati:
Slovak
Bust:
Perky
Najava:
Tražite li anđeosku ljubav? Ne tražite dalje, ja sam anđeo-fetiš! Ja sam slatka i živahna žena koja traži nekoga s kim bi podijelila svoj život. Imam 20 godina i volim se smijati te sam uvijek raspoložena za dobar provod. Ja sam društveni leptir i uvijek sam u potrazi za novim ljudima za upoznavanje. Ja sam ljubitelj životinja i imam dvije mačke i psa. Ja sam umjetnik i volim raditi skulpture i slikati. Uvijek nastojim učiti nove stvari i jako vjerujem u obrazovanje. U srcu sam beznadni romantičar i tražim nekoga tko će podijeliti sve osjećaje i emocije koje donosi veza. Izvrsna sam kuharica i volim pripremati ukusna jela za svoje prijatelje i obitelj. Ja sam neovisna žena i tražim nekoga tko to može cijeniti. Ja sam strastvena osoba i tražim nekoga tko može izvući ono najbolje iz mene. Ja sam avanturist i volim ići na šetnje i istraživati ​​nova mjesta.Također sam veliki obožavatelj glazbe i volim posjećivati ​​koncerte. Ja sam lojalna osoba i tražim nekoga tko je predan i koji će stajati uz mene kada stvari postanu teške. Ja sam otvorena osoba i tražim nekoga tko me može potaknuti da razmišljam drugačije. Sjajno slušam i uvijek sam otvoren za isprobavanje novih stvari. Ako tražite nekoga s velikim srcem i još većom osobnošću, ja sam pravi za vas. Upoznajmo se i vidimo kamo će nas avantura odvesti!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Albina  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 453
Pošalji SMS