Grad:
Jastrebarsko
Godina:
20
Rast:
166
Težina:
71
Nati:
Mexican
Bust:
You will like my knockers
Najava:
Dobar dan! Moje ime je Katelina Ja sam iz romantične zemlje Francuske. Ovdje sam kako bih pronašao nekoga tko može dodati više uzbuđenja mom ionako avanturističkom životu. Reći ću vam nešto o sebi. Ja sam 20-godišnja djevojčica, vatrenog duha i nezasitnog apetita za avanturom. Stojim na 5' 7 s zaobljenim tijelom koje će vas ostaviti bez daha. Moja duga smeđa kosa pada mi niz ramena, a moje velike smeđe oči sigurno će vas hipnotizirati. Smatram se osobom otvorenog uma koja voli istraživati ​​nova mjesta i isprobavati nove stvari.Bilo da je riječ o planinarenju po slikovitim Alpama ili isprobavanju najnovijeg sushija, možete računati na mene. Što se hobija tiče, volim ples i glazbu. Ples za mene nije samo vježbanje; radi se o izražavanju moje nutrine kroz pokret. Glazba me, s druge strane, vodi na osjetilno putovanje na kojem se osjećam živom. Iako se volim zabavljati i uživati ​​u životu, imam i ozbiljnu stranu. Trenutno studiram psihologiju, imam duboku strast za razumijevanjem ljudskog ponašanja i poboljšanjem života ljudi. Koliko god uživam u slobodnom duhu, važni su mi i odnosi s prijateljima i obitelji. Oni su ti koji život ipak čine vrijednim življenja. Dakle, ako ste netko tko voli uzbuđenje avanture, ali također tražite nekoga utemeljenog na vrijednostima tko može obogatiti vaš život kroz smislene razgovore uz vinske čaše u kombinaciji s francuskom kuhinjom, ne tražite dalje! Mogao bi biti savršen par ovoj živahnoj Francuskinji!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Katelina  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 487
Pošalji SMS