Grad:
Zagreb
Godina:
57
Rast:
162
Težina:
87
Nati:
Romanian
Bust:
Lagre (C)
Najava:
Pozdrav, moje ime je Riva Uzbuđen sam što mogu s vama podijeliti nešto o sebi. Prvo i najvažnije, vjerujem da ljepota dolazi iznutra. Ja sam dobrodušna i suosjećajna osoba koja voli izmamiti osmijeh drugima. Moja pozitivna energija je zarazna i uvijek se trudim unijeti radost u živote ljudi oko sebe. Fizički sam bio blagoslovljen upečatljivim osobinama. Moje svjetlucave smeđe oči odišu toplinom i iskrenošću dok mi se raskošni pramenovi slijevaju niz leđa u mekim valovima. Moj blistavi osmijeh obasjava svaku prostoriju u koju uđem. Jako sam ponosan što se brinem za sebe i psihički i fizički. Često me možete pronaći u teretani ili kako vježbam jogu kao način da ostanem u formi i koncentriran. Osim toga, uživam isprobavati nove stvari kao što je kuhanje egzotičnih jela ili istraživanje novih gradova. Općenito, ono što me izdvaja je moje povjerenje u to tko sam kao pojedinac. Bilo da pješačimo prirodom ili uživamo u romantičnoj večeri u dvoje, možete biti sigurni da ćete se uz druženje sa mnom osjećati sretno, ispunjeno i zahvalno na našem zajedničkom vremenu. Dakle, ako tražite nekoga tko nije lijep samo izvana nego i iznutra; netko tko zrači pozitivnošću dok je siguran u vlastitu kožu onda ne tražite dalje od Riva!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Riva  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 557
Pošalji SMS