Grad:
Donja Stubica
Godina:
58
Rast:
172
Težina:
66
Nati:
Polish
Bust:
A
Najava:
Dobrodošli u svijet Hersheykissa! Ja sam otvorena, opuštena djevojka koja voli zabavu i voli se smijati, putovati i istraživati ​​nove stvari. Tražim nekoga tko dijeli moju želju za životom i ne boji se isprobati nešto novo. Moji interesi uključuju umjetnost, glazbu, kuhanje, čitanje i bilo što na otvorenom. Totalni sam gurman koji voli isprobavati nove restorane i uvijek sam spreman za dobru avanturu. Veliki sam filmofil i uvijek sam spreman za dobru filmsku večer. Čvrsto vjerujem u komunikaciju i iskrenost. Tražim nekoga tko je otvoren za iskrene razgovore i koji će biti otvoren i iskren sa mnom. Strastveni sam slušatelj i volim čuti što drugi imaju za reći. Velika sam obiteljska osoba i volim provoditi vrijeme s njima. Ja sam ljubitelj životinja i volio bih pronaći nekoga tko dijeli moju ljubav prema životinjama. Ja sam Nikolina i moja vjera mi je vrlo važna. Tražim nekoga tko je jednako strastven prema svojoj vjeri i voljan je rasti u svojoj vjeri sa mnom. Također se bavim sportom, posebno nogometom i tenisom. Uvijek tražim nekoga s kim bih se igrao ili čak samo gledao igru. Ja sam neovisna osoba koja traži nekoga s kim bi podijelila životna iskustva. Tražim nekoga tko je ljubazan, odan i ima dobar smisao za humor. Veliki sam obožavatelj glazbe i volim ići na koncerte. Uvijek sam spreman za dobar noćni izlazak, plesanje ili samo slušanje glazbe. Odan sam prijatelj koji prijateljstva shvaća vrlo ozbiljno.Tražim nekoga tko je također odan i spreman uložiti u vezu sa mnom. Ako ste otvorena, opuštena osoba koja voli zabavu i voli se smijati, putovati i istraživati ​​nove stvari, onda sam ja cura za tebe! Pa hajde i upoznaj me pa da vidimo kamo će nas to odvesti!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Nikolina  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 310
Pošalji SMS