Grad:
Orahovica
Godina:
23
Rast:
189
Težina:
82
Nati:
Greek
Bust:
Small
Najava:
Bonjour me amis! Moje ime je Kimberly Ja sam Parižanka koja želi uspostaviti nove veze s dečkima i muškarcima na ovom prostitutke-split.net. Kao ljubitelj svega francuskog, želio bih vas pozvati na putovanje u svijet romantike, ljepote i strasti koji definiraju kulturu moje zemlje. Najprije da se predstavim. Ja sam 23-godišnja žena koja uživa provoditi vrijeme istražujući ulice Pariza, kušajući lokalnu kuhinju i ispijajući vrhunska vina u starinskim malim kafićima. Ja sam slobodoumna duša koja je uvijek otvorena za isprobavanje novih stvari i doživljavanje novih avantura. Fizički, imam dugu plavu kosu koja mi se u blagim valovima spušta niz leđa i duboke plave oči koje vragolasto svjetlucaju. Sitna sam, ali zaobljena na svim pravim mjestima, s mekom kožom koja se pod vrhovima prstiju osjeća poput baršuna. Ali dosta o mom fizičkom izgledu, za mene je puno više od toga! Tečno govorim više jezika (uključujući engleski, naravno) i imam strast prema književnosti, umjetnosti i glazbi. Volim slušati jazz glazbu dok sam sklupčan uz dobru knjigu ili lutam umjetničkim galerijama diveći se kreativnosti drugih. Kao netko tko iznad svega cijeni iskrenost i autentičnost, cijenim muškarce koji su iskreni u svojim namjerama i koji se ne boje biti ono što jesu u mojoj blizini. Povjerenje je ključno za izgradnju bilo kakve značajne veze ili odnosa, pa vas molimo da od samog početka budete iskreni u vezi svojih namjera.Nadam se da ste odvojivši vrijeme za čitanje ovog članka stekli neki uvid u to tko sam ja kao osoba. Ako ste zainteresirani da me dublje upoznate ili da sa mnom podijelite svoje priče, nemojte se ustručavati kontaktirati me, život je stvoren da zajedno uživamo. Au revoir!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Kimberly  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 435
Pošalji SMS