Grad:
Novska
Godina:
18
Rast:
183
Težina:
88
Nati:
Brazilian
Bust:
E
Najava:
Dobro došli na profil za upoznavanje Bleuwenn! Moje ime je Bleuwenn i tražim svoj savršeni par. Ja sam 18 godišnja žena koja se voli smijati, istraživati ​​i zabavljati. Volim život i odvojim vrijeme da cijenim male stvari. Ja sam slobodnog duha koji voli putovati i istraživati ​​nova mjesta. Čvrsto vjerujem da se život sastoji u preuzimanju rizika i izlasku iz zone udobnosti. Ja sam otvorena osoba koja voli biti s ljudima, ali također uživam u povremenoj mirnoj večeri kod kuće. Tražim nekoga tko dijeli moj avanturistički duh i otvoren je za isprobavanje novih stvari. Tražim nekoga tko može cijeniti moju jedinstvenu osobnost i voli se smijati i dobro zabavljati. U srcu sam romantičar i volim se maziti uz sjajnu knjigu ili film. Sjajan sam slušatelj i još bolji sugovornik. Strastveni sam prema glazbi, umjetnosti i knjigama. Tražim nekoga tko je strastven prema životu kao i ja i traži dugoročnu vezu.Vrlo sam neovisna i tražim nekoga tko to cijeni. Također tražim nekoga tko je otvoren za isprobavanje novih stvari i spreman je riskirati. Ja sam ljubitelj životinja i tražim nekoga tko dijeli moju ljubav prema životinjama. Odlična sam kuharica i tražim nekoga tko voli jesti. Tražim nekoga tko traži vezu i voljan je odvojiti vrijeme da me upozna. Sjajan sam komunikator i tražim nekoga tko to zna cijeniti. Tražim nekoga tko je pošten i vrijedan povjerenja. Ja sam lojalna i vjerna osoba i tražim nekoga tko dijeli iste vrijednosti. Ako mislite da biste mogli biti pravi za mene, slobodno mi pošaljite poruku. Radujem se što ćeš čuti.


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Valeria  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 354
Pošalji SMS