Grad:
Zadar
Godina:
51
Rast:
185
Težina:
54
Nati:
Italian
Bust:
C
Najava:
Dobro došli na Icevenusov profil za upoznavanje! Ja sam Icevenus, 51-godišnja neovisna i ambiciozna žena. Volim život i uvijek ga nastojim živjeti punim plućima. Čvrsto vjerujem u moć komunikacije i uvijek tražim načine da se povežem s ljudima. Tražim nekoga tko dijeli moj entuzijazam za život i spreman je istraživati ​​ga zajedno. Ja sam ljubitelj životinja, volim kuhati i veliki sam obožavatelj glazbe. Uvijek sam spreman za dobar razgovor i otvoren sam za istraživanje novih kultura i ideja. Tražim nekoga tko je otvorenog uma, ambiciozan i strastven prema životu. Netko tko ozbiljno želi pronaći smislenu vezu i voljan je odvojiti vrijeme da me upozna. Ja sam optimist i volim putovati. Tražim nekoga tko će mi se pridružiti u mojim avanturama i dijeliti uzbuđenje otkrivanja novih mjesta. Sjajno slušam i uvijek sam željan učenja. Tražim nekoga tko me može intelektualno izazvati i tko mi može ponuditi različite perspektive. Aktivna sam osoba i uživam ostati u formi.Tražim nekoga tko je također orijentiran na zdravlje i uživa u aktivnom načinu života. Ja sam neovisna žena i tražim nekoga tko je jak, samouvjeren i pun podrške. Ja sam strastven prema životu i ja sam tražim nekoga tko je strastven za iste stvari.Tražim nekoga s kim bih podijelio radosti i tuge života. Netko tko će mi biti suputnik i partner u životu. U srcu sam romantičar i tražim nekoga tko to zna cijeniti. Netko tko će dijeliti moju strast, entuzijazam i ljubav prema životu. Ako mislite da ispunjavate ove kriterije i tražite nekoga s kim ćete podijeliti svoj život, onda sam ja pravi za vas. Pošaljite mi poruku i upoznajmo se!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Arina  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 301
Pošalji SMS