Grad:
Novi Marof
Godina:
27
Rast:
189
Težina:
94
Nati:
German
Bust:
Medium
Najava:
Pozdrav svima, moje ime je BartAllen i tražim nekog posebnog. Ja sam 27-godišnja žena koja živi u Novi Marof. Ja sam kreativan tip koji voli crtati i izražavati se kroz umjetnost. Tražim nekoga tko je jednako strastven i kreativan kao i ja. Pomalo sam muškarčina, pa tražim nekoga kome ne smeta djevojka koja se voli malo zaprljati i ne ne smeta joj zaprljati ruke. Strastveni sam igrač pa bi bilo sjajno ako i vi volite videoigre. Veliki sam obožavatelj boravka na otvorenom i volim ići na planinarenje i kampiranje sa svojim prijateljima. Također se bavim jogom i meditacijom i uvijek želim produbiti svoju praksu. Također sam veliki obožavatelj glazbe, pa ako ste glazbenik, to je velika prednost. Veliki sam obožavatelj hrane, posebno meksičke. Također sam veliki obožavatelj odlazaka na užinu i isprobavanja novih restorana. Također sam veliki obožavatelj putovanja i istraživanja novih kultura. Tražim nekoga tko je ljubazan, inteligentan i otvorenog uma. Tražim nekoga tko cijeni iskrenost i transparentnost u vezi. Tražim nekoga tko je samopouzdan i siguran u sebe i ne boji se izraziti svoje mišljenje. Tražim nekoga tko je motiviran i strastven u svom poslu, i nekoga tko voli učiti i rasti.Tražim nekoga tko je spreman riskirati i ne boji se riskirati. Tražim nekoga tko se voli smijati i može nasmijati i mene. Tražim nekoga tko je odan i vrijedan povjerenja, i nekoga na koga se mogu osloniti. Tražim nekoga tko je otvoren za nova iskustva i tko voli isprobavati nove stvari. Tražim nekoga tko voli život i želi podijeliti svoje strasti sa mnom. Ako mislite da ste pravi za mene, nemojte se ustručavati poslati mi poruku! Veselim se vašem odgovoru.


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Haiti  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 416
Pošalji SMS