Grad:
Pakrac
Godina:
54
Rast:
176
Težina:
57
Nati:
Brazilian
Bust:
You will like my boobs
Najava:
Bok tamo! Moje ime je Hollybm i tražim pravu osobu s kojom bih podijelila svoj život. Ja sam žena koja voli avanturu i zabavu! Pomalo sam ekstrovertiran i uvijek sam raspoložen za dobar provod. Bilo da se radi o noćnom izlasku na ples, ugodnoj večeri ili opuštajućoj večeri kod kuće, ja sam u igri! Ja sam snažna neovisna žena, ali također tražim nekoga tko može cijeniti i poštivati ​​mene i moje ciljeve. Ambiciozan sam i volim marljivo raditi da bih ostvario svoje snove. Tražim nekoga tko me može potaknuti da budem najbolji i tko će biti tu da slavi moje uspjehe. Sjajan sam komunikator i uvijek sam otvoren za isprobavanje novih stvari. Tražim nekoga tko je također spreman biti ranjiv i podijeliti svoje osjećaje i ideje sa mnom. Sjajno slušam i uvijek sam tu da podržim svog partnera. Suosjećajna sam osoba i uvijek tražim načine da pomognem drugima. Strastveni sam za spašavanje životinja i volontiram u lokalnom skloništu za životinje u slobodno vrijeme. Komunikativna sam osoba i volim putovati i istraživati ​​nova mjesta. Tražim nekoga tko uživa u avanturama jednako kao i ja i tko se ne boji riskirati. Ja sam neovisna žena, ali sam također spremna smiriti se i osnovati obitelj. Tražim nekoga tko dijeli moje vrijednosti i tko je spreman poduzeti sljedeći korak u životu. Obrazovan sam i volim učiti nove stvari. Tražim nekoga tko voli intelektualnu stimulaciju koja proizlazi iz inteligentnih razgovora. Tražim nekoga tko je pošten i odan. Sjajan sam partner i tražim nekoga tko je spreman posvetiti se i izgraditi čvrstu vezu. Ako ovo zvuči kao osoba kakvu tražite, volio bih čuti vaše mišljenje! Nemojte se sramiti! Hajdemo razgovarati i bolje se upoznati!


Ako želiš komunicirati, slobodno mi pošalji SMS i počnimo razgovor!
Upiši u svoj mobilni:
Ognjeni Ples  Charlotte  Posebna Poruka Samo Za Tebe i Stavi u Poruku na Navedeni Broj 530
Pošalji SMS